Ile kosztuje zielony jęczmień? Cena popularnego suplementu

Zielony jęczmień to kolejny, modny suplement diety, po który z chęcią sięga coraz więcej osób. Oczywiście – w przypadku takich specyfików najważniejszą rolę gra działanie i zauważalne efekty, jednak nie ukrywajmy – znaczenie ma również i cena. W jakiej formie najlepiej nabyć młody, zielony jęczmień, by nasz portfel odczuł to jak najmniej dotkliwie?

Cena w parze z jakością

Warto zaznaczyć, że cena najlepszych suplementów z młodym jęczmieniem nie powinna być zbyt niska – w innym wypadku możemy podejrzewać, że produkt nie odznacza się wysoką jakością. W przypadku suplementów diety, lepiej jest zapłacić nieco większą kwotę i cieszyć się zauważalnymi efektami, niż „wyrzucić w błoto” nawet niewielkie pieniądze. Zielony jęczmień, ze względu na specyfikę jego uprawy i przetwarzania kosztuje nieco więcej, niż inne suplementy diety. Zapas jęczmienia na miesiąc stosowania to koszt około 160 złotych.

Zielony jęczmień – cena w pakietach

Aby koszt zakupu suplementów z zielonym jęczmieniem był nieco bardziej korzystny, warto zdecydować się na pakiety, to jest nabycie kilku opakowań na raz. W takim wypadku często mamy możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji (np. typu 2+1 gratis), co w rezultacie pozwoli nam sporo zaoszczędzić.

Zielony jęczmień – zastosowanie zamiast innych suplementów

Warto dodać, że decydując się na stosowanie zielonego jęczmienia praktycznie możemy zrezygnować z innych suplementów, a nawet nieco zaoszczędzić na drogich produktach spożywczych typu superfoods. Zielony jęczmień zapewni nam bowiem działanie uodparniające, przeciwrakowe, energetyzujące, a nawet upiększające, poprawiając stan skóry, włosów i paznokci. I tu pojawia się kolejne pole do zaoszczędzenia – zamiast kilku specyfików na różne dolegliwości, zdecydujmy się na jeden –  skuteczny i multifunkcyjny.

 

Jak widać – wysoka cena zielonego jęczmienia może być jedynie pozorna. Decydując się na zdrowy tryb życia, częstokroć wydajemy podobne kwoty na drogie, zagraniczne produkty spożywcze, których działanie nie może równać się z tą dobroczynną rośliną. Wiele z nich możemy zastąpić zielonym jęczmieniem w tabletkach, czy też dodając go do codziennych potraw.